7393-7958-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na dotykaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów należy pobudzać receptory zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie naciskać na pięty. Badanie można zacząć od delikatnych muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą piętę należy uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie gwałtowniej reagują na naciskanie punktów umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masaż tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą dzięki temu penisa. Dzięki codziennym masażom życie seksualne viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz