8781-5724-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów z erekcją w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby spowodować wyraźną różnicę szybko i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój penis jest na ogół zmęczony. Musi odpocząć. Dlatego niezwykle istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest kamagra zel zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest bardzo istotny.

Dodaj komentarz