528-1287-ico-wu.jpg

Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co trudności z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na niskie libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być wywołany bardzo różnorodnymi czynnikami, które obejmują zarówno czynniki fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to najczęściej choroba alkoholowa, narkomania, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido bądź wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm i problemy w związku. Niskie
viagra bez recepty libido może też wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Stres

Większa część mężczyzn doznaje stresu na skutek trudów zawodowych lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma naturalną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Trudno jednakże po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć go bić albo uciekać, skutkiem tego zazwyczaj dławimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia oraz napięcie nie mają ujścia. Jeśli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich erekcja
jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *