2773-342-ico-wu.jpg

Przyczyny zaburzonej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z potencją są intymnym problemem. W końcu potencja dla wielu jest oznaką ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) mówić o tym problemie, ale nawet sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego faceta. Mimo to panowie powinni pamiętać, że są to dolegliwości do wyleczenia. Wystarczy pokonać wstyd i odwiedzić seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z potencją, zaburzenia ejakulacji to bardzo częste dolegliwości. Dotykają około 10% męskiej populacji. Dolegliwość narasta, bo zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Dostrzega się rosnącą ilość zachorowań na
erekcja cukrzycę, choroby układu krążenia oraz choroby depresyjne. Zaburzenia erekcji mogą dotknąć mężczyzn w dowolnym wieku. Różnorodne są powody zaburzeń.

U młodych panów, to jest przed 30. problemy najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn w sile wieku zaburzenia mogą być następstwem niektórych chorób. Nieprawidłowa erekcja czy też jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie tania levitra

Dodaj komentarz