Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów z erekcją w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby spowodować wyraźną różnicę szybko i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój penis jest na ogół zmęczony. Musi odpocząć. Dlatego niezwykle istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest kamagra zel zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest bardzo istotny.

Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co trudności z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na niskie libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być wywołany bardzo różnorodnymi czynnikami, które obejmują zarówno czynniki fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to najczęściej choroba alkoholowa, narkomania, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido bądź wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm i problemy w związku. Niskie
viagra bez recepty libido może też wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Stres

Większa część mężczyzn doznaje stresu na skutek trudów zawodowych lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma naturalną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Trudno jednakże po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć go bić albo uciekać, skutkiem tego zazwyczaj dławimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia oraz napięcie nie mają ujścia. Jeśli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich erekcja
jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.

Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Ból głowy albo zmęczenie jako powód odmowy aktu seksualnego

Ból głowy albo zmęczenie jako powód odmowy zbliżenia seksualnego przez kobiety jest często przyjmowany przez mężczyzn z powątpiewaniem czy niedowierzaniem. Jednakże powszechnie przyjęło się, że kobiety „czasem tak mają” w odróżnieniu od facetów, którzy „mieć tak nie mogą”, bo wszak – podążając dalej za stereotypowym myśleniem – są ciągle otwarci oraz przygotowani na podjęcie współżycia. A co się dzieje, kiedy to facet nie ma ochoty na seks? Zwykle do faktycznej przyczyny braku chęci na zbliżenie, które zostały potencja scharakteryzowane w tekście powyżej, dołączają jeszcze nerwy i poczucie porażki połączone z presją, jaką wówczas odczuwa. Przecież odmawiając „nie sprosta zadaniu”, „okaże się niemęski”, „partnerka będzie węszyć impotencję”, „a może coś jest ze mną nie tak?” itp. ttd. – treść złych myśli jedynie potęguje już obecny niepokój związany z obniżeniem libido, co jedynie zwiększa kłopot. W takich sytuacjach bardzo ważne jest wsparcie oraz zrozumienie uzyskiwane od kobiety – czasem wystarczy, że mężczyzna uzyska potwierdzenie, iż jest akceptowany oraz w dalszym ciągu atrakcyjny w jej oczach, żeby stan rzeczy uległ poprawie. Oczywiście, aby partnerka mogła wykazać zrozumienie, musi dowiedzieć się, z czym boryka się jej partner!

Ale od dialogu i akceptacji partnerki jeszcze ważniejsza jest akceptacja sytuacji przez samego mężczyznę, co co na pozór nie jest takie łatwe. Często uwidacznia wtedy tzw. „czarno-białe” postrzeganie: albo zaniedbywanie, ignorowanie problemu, który wtedy jedynie narasta albo wyolbrzymianie objawów i myślenie katastroficzne „to już koniec! będzie coraz gorzej!”. Żeby zmniejszyć lęk, zawsze opłaca się zasięgnąć opinii lekarza kamagra zel specjalisty – seksuologa (bądź też urologa, androloga). Na szczęście najbardziej powszechną przyczyną spadku libido jest zmęczenie oraz stres a także konflikty w związku – czasami wystarczy więc zatroszczyć się o wypoczynek (najlepiej wspólny!) a kłopoty mijają.