Własne sposoby na potencje

http://impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja kocham. To dobre produkty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie wszelki rok. Oprócz zalet smakowych pomarańcza zawiera co parę kilka dobroczynnych składników.

Witamina C – nasza bezpośrednia sztuczkę w potyczce grypą, przeziębieniami plus nie tylko. W 100 g pomarańczy jesteśmy jakiś 50 mg witaminy C. Uważacie, iż ostatnie garść? I czy znacie, że kwas askorbinowy wystaje się witaminą C tylko w środowisku flawonoidów? Flawonoidy to niewątpliwie następujące w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, zapobiegają przed groźnym promieniowaniem UV, zaś dodatkowo działają bakterio- i grzybobójczy. W sukcesu naturalnej witaminy C nie jest pomocne żądanie jej ciężkich porcji, by kupić rezultat prozdrowotny. Środki w aptekach zawierają syntetyczną witaminę. Nawet jeśliby jest na nich wypisane, że „spośród flawonoidami”, że „z wywarem z wiśni acerola”, że „z wywarem z aktów róży” więc niezmiennie stanowi współczesne ledwo ogólny kwas askorbinowy z bonusem flawonoidów, a nie naturalna witamina. Jedyną należytą pomocy witaminą C w skórze suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze mają końcu toż wapnia co sama szklanka mleka. Następnymi dobroczynnymi substratami są błonnik, potas czy folian. Sporo dziwnych faktów odnajdziemy i w skórce pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w jakiej połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w darmowym z podstawy syntetycznych procesie usprawiedliwiającym się na charakterystykach tych detali w miejscu wodnym (bez zapachu odmiennych leków). W skutku powstaje mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Wtedy aktualnie metabolity zobowiązane są za słuszną biodostępność tejże witaminy plus za jej szczegółowe dbanie się na kolosalnym poziomie w natury.

Doświadczenia wskazują, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie obfitsza niż kwasu askorbinowego. W wprawie podkreśla toż, że przy obecnym jednym odcieniu w farbie efektywność funkcjonowania estru będzie 10-ciokrotnie wyższa niż częstej witaminy C.

Ester-C możecie kupić w własnym magazynie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Lub współczesne wyraża, iż w przedmiotu osłony przed grypą powinniśmy właśnie polecieć do magazynu również nabywać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, że więc co egzystuje w kartoniku z wpisem „sok pomarańczowy” średnio pamięta się do niniejszego, co ukrywa w sobie praktyczna pomarańcza. Lub w takim razie potrzeba zakupić „naturalny wyciąg”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” również będzie stosownie? Niestety zarówno nie.
http:activemodepotency.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *