Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich zbiór jest w sumy naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie przychodzą na tworzenie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich sprawianie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa oraz uczucia, w której pozostałe osoby będą Ciż dużo ludzkie i uległe. Wpływanie feromonów jest całkiem normalne i przyjazne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Stanowią one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a także w biznesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę bezpieczeństwa i zaufania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w towarzystwie
powstaniesz w sztuki dominatora i panowie
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe relacje i otrzymasz akceptacja innych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w miejscach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i ściśle mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do grupy infochemicznej, które właśnie stoją w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Przedstawia się jednakże, że substancje też nie mają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne pozycje w codziennym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację i przyzwalają na poznanie się spośród otoczenia, znacząco przychodzą na pewność siebie, a też – co dla części jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów podejmuje się w punkcie, kiedy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak oddziałują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną i wspierają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklam na własny temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy czynniki są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim są się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów robi się dlatego w własnej podświadomości.

alluramin

www.Alluramin24.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *