Śniłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednak niełatwo o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najpozytywniejsze aktywne składniki powodują Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki właśnie trudno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze byliśmy oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i wartości jeszcze zupełnie nie było tak lekkie i szybkie.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który umożliwia na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże istnieje wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest zdolnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i podtrzymuje poziom testosteronu na szerokim poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak wykonywałeś w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, iż ma tendencje do kształtowania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i doborem zdrowej diety pokazały go jako odpowiednio myśleć o siebie. Tę informację kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *