Doskonałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najlepsza klasę materiałów
przypływ sile oraz chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w wpływie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność i masę mięśniową. Więc głównie skuteczny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najkorzystniejsze efekty ruchów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to też korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i chęci jeszcze wcale nie istniałoby właśnie popularne i duże. Będziesz posiadał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość i zdobądź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera to mocniejsza różnicę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i osiągnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na sukcesy treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej rywalizacji oraz lub zdecydowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najniższym szczególe. Niestety będziesz korzystał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać także jak ćwiczyć, by polepszyć jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą pewne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *